Новости

Новинки від торгової марки Start pro- насоси та мотопомпи для води!

Наш інтернет-магазин «Дом инструмента» поспішає поділитися новинкою, яка є незамінним помічником у приватному господарстві. Це дренажний насос, за допомогою якого легко і швидко можна скачати воду з басейну, підняти воду з водойм, відкачати стічні води, осушити підвал, навіть якщо вода має певний ступінь забруднення
Ми маємо чотири моделі насосів з різними технічними показниками. Модель Green Forester GFP-2000S з потужним двигуном 2000Вт, має хорошу продуктивність до 250л/хв та розвиває 2860 об/хв, висота підйому рідини до 12 м, максимальна глибина занурення до 8м.
Інша модель-Green Forester GFP 1500S має двигун потужністю 1500Вт. Висота підйому води до 10м, продуктивність 200л/хв. Обидві моделі мають датчики від перегріву двигуна та ножі для дроблення сміття, кабель завдовжки 8м.
Моделі від марки Start Pro SDP-2000S та SDP-1300S, також наділені відмінною якістю та потужним двигуном. До того ж у них монтований датчик перегріву двигуна, є захист двигуна від вологи, поплавковий вимикач, ніж для дроблення сміття та кабель завдовжки 12 м.
У нашому асортименті з'явилися бензинові мотопомпи, що відрізняються невеликими розмірами, якісними матеріалами, стійкою конструкцією, високою продуктивністю. За допомогою даного інструменту можна в короткий термін відкачати воду з різних резервуарів, шахт, згасити вогнище займання, використовувати для поливу в сільському та садовому господарстві, а також у комунальних службах
Модель Green Forester GFWP-50, Start Pro SWP-50 має потужний двигун 5.5 кВт і здатний працювати у складних умовах, відкачуючи воду середнього ступеня забруднення з 7-метрової глибини та піднімаючи на висоту 30м. Компактність інструменту та невелика вага 21 кг дозволяє легко перевозити в машині та зберігати в гаражі.
Модель Start Pro SWP-80 за рахунок потужнішого двигуна 6.5 кВт забезпечує перекачування води за лічені хвилини води навіть з частинками бруду до 8 мм. Автономні мотопомпи споживають невелику кількість палива, здатні працювати без перерви тривалий час, легкі в експлуатації, наділені відмінною якістю та надійним збиранням.
Весь інструмент має річну гарантію та офіційні гарантійні майстерні. Детальнішу інформацію дивіться на нашому сайті.